Klik hier om naar de startpagina van WielrennenMaastricht.nl te gaan
Home | Fietsroutes | Voerstreek en finale Amstel Gold Race

voerstreek en finale amstel gold race

Fietsroute Voerstreek en Finale Amstel Gold Race is een lange, zware tocht. Hij begint met een aantal lange klimmen in de Voerstreek om via de Camerig, die van twee kanten wordt beklommen, naar Wahlwiller te gaan, alwaar met de Kruisberg de zware finale van de Amstel Gold Race wordt ingezet, die verder bestaat uit de Eyserbosweg, Fromberg, Keutenberg en Cauberg.

Klik hier voor meer informatie over de Amstel Gold Race: de WorldTour-wedstrijd

voerstreek en finale amstel gold race op kaart


Klik hier voor een grotere versie van de kaart!
Hellingen in deze route:
KlimL (m)H (m)gem %max %
Chemin du Bois du Roi / Heydt / Thier Saive2100904,38
Bois du Mauhain10006
Cte de Hagelstein9506,3
Bovenste Bosch / Terziet1260876,99
Camerig Zuid / Vijlenerbos / Zevenwegen45701834,09
Pannisberg/Vijlerberg22801014,49
Kruisberg Zuidwest/Botterweck710598,313
Eyserbosweg1110827,413
Fromberg Oost1680684,010
Keutenberg1560835,314
Cauberg850647,514
Afstand: 103 km
Karakter: heuvelachtig (zwaar!)
Wegdek: Goed
Bewegwijzerd: Nee
Laatste controle: 3 april 2010
Print hier: Voerstreek en Finale Amstel Gold Race
GPS: GPX | Google Earth | Google Maps

routebeschrijving voerstreek en finale amstel gold race

0,0 Maastricht Rug naar NS-station LA, KR RD, 1e LA (Bloemenweg). DWV, VRW RD, einde RA & na 200m LA, langs ziekenhuis. VKL RD, volg FP, TKR fietspaden LA, bij voetbalvelden LA, viaduct over & direct RA. Einde RA, rot. RD
5,0 Gronsveld Vr einde dorp RA, 1e LA
7,3 Rijckholt RD, 1x LAH. DWV, VRW RD over, let op: gev. afd! LAH
11,7 Mesch KR RD, einde RA, direct RAH. Einde RA, 1e LA: grens
12,8 (s Gravenvoeren) (B) VRW LA, DWV. Bij Q8/Renault-garage RA (Boomstraat)
16,5 Warsage(B) 1e LA (in bocht) RI La Heydt, Chemin du Bois du Roi
18,4 Heydt(B) DWV, VRW over RI Neufschateau, afd
22,3 Neufchateau (B) In rechterbocht (mini-rot.) LA, TKR met mini-rot. LA. Na afd VRW LA en direct RA, Bois du Mauhain. Boven (2e) LA (Holliguette). Einde LA, gev. afd! KR RD
27,6 Val-Dieu (B) RD
31,2 Aubel (B) Einde LA RI La Planck: Cte de Hagelstein. VRW over, RI La Planck
33,4 Remersdael (B) RD, 3e RA RI Teuven
37,8 (Teuven)(B) Einde RA, 1e LA RI Sippenaken: Bovenste Bosch. Afd, korte klim, weer afd
41,5 Sippenaken(B) 1e LA (Kuttingenweg). DWV, na afd einde RA. Spl RA RI Vijlen/Vaals, Camerig Zuid.
45,4 Camerig Restaurant RAH RI Vaals. Hoofdweg volgen. Onderaan LA RI Vijlen
53,6 Holset DWV
55,7 Vijlen Na kerk 1e LA RI Epen/Mechelen, DWV. Vijlerberg. Afd, DWV
62,6 Epen DWV RI Mechelen
65,2 Mechelen DWV, na dorp 1e RA RI Wahlwiller
67,6 Wahlwiller VRW over, 1e RA 2e LA: Kruisberg. Boven KR LA
69,8 Eys KR RD, einde LA, na kerk 2e RA: Eyserbosweg. 4-sprong schuin links RD
72,4 Elkenrade 2e LA, gev. afd! Einde LA, 2e RA: Fromberg. RAH, voor picknickplaats LA, DWV. Einde LA (let op: wegversmalling!)
77,4 Schoonbron Einde RA RI Schin op Geul
78,1 Schin op Geul 1e LA: Keutenberg
79,1 Keutenberg Boven RD, einde RA
82,3 Ingber KR RA
83,5 Scheulder DWV
85,2 IJzeren DWV
85,9 Sibbe 6e RA RI Valkenburg/Vilt, 1e RA, 1e LA, Sibbergrubbe (gev. afd!)
88,2 Valkenburg Einde LA. DWV, rot. RD, VKL RD, 2e LA RI Sibbe / Berg & Terblijt, einde RA, RAH: Cauberg. Boven FP
92,1 Vilt LA RI Sibbe/Margraten. Rot. RA RI Bemelen, DWV
97,9 Bemelen DWV
100,1 (Maastricht) VKL RD, rot. LA, rot. RD, VKL RD, langs tunnel, einde LA, 1e RA, OVW en weer RA: na 300m station: 103,0 km

indicatie hoogteprofiel voerstreek en finale amstel gold race

Tips, vragen of opmerkingen? Mail de webmaster! | Sitemap | Klik hier om de RSS-feed van WielrennenMaastricht.nl te openen (RSS-info) | Adverteren
| Disclaimer | 2005-2017 Wielrennen Maastricht | Ontwerp: Didavizion Webdesign |