Klik hier om naar de startpagina van WielrennenMaastricht.nl te gaan
Home | Fietsroutes | Rondje Valkenburg

rondje valkenburg

Een kort maar zwaar rondje over zes hellingen. Drie bekende klimmen uit Valkenburg in deze fietsroute: Cauberg, Sibbergrubbe en Daalhemerweg. Een ideaal rondje voor 's avonds, na het werk! Omdat de route heen en terug over dezelfde wegen gaat is het altijd mogelijk de route in te korten door eerder om te keren.

parcours rondje valkenburg op kaart


Klik hier voor een grotere versie van de kaart!
Limburgse hellingen in deze route:
KlimL (m)H (m)gem %max %
Rasberg/Heerderberg1810604,65
Brakkeberg680669,612
Daalhemerweg1870784,28
Sibbergrubbe1810703,97
Cauberg850647,514
Geulhemmerberg970606,28
Afstand: 32 km
Karakter: Heuvelachtig
Bewegwijzerd: Nee
Laatste controle: 27 mei 2012
Print hier: Rondje Valkenburg
GPS: GPX | Google Earth | Kaart

routebeschrijving rondje valkenburg:

0,0 Maastricht Rug naar station LA, KR LA, OVW en LAH. Na 150m RA RI Berg en Terblijt. VKL RD (A2 over), rot. RD, rot. 2/3 rond, rot. RD (bord 'doodlopend' negeren), einde RA, FP langs Rijksweg: Rasberg
5,5 Berg 1e LA RI Geulhem, DWV, afd
6,7 Geulhem Beneden RAH, 1e RA: Brakkeberg
8,3 Berg Einde LA (Langen Akker)
9,1 (Vilt) Rijksweg over & LA
10,3 Valkenburg Afd Cauberg, einde RA: Daalhemmerweg. Rot. LA
13,4 (Sibbe) Driesprong RD (Dorpstraat), 1e LA RI Valkenburg, afd Sibbergrubbe (let op voor tegenliggers en putdeksels!)
15,5 Valkenburg Onderaan omkeren: Sibbergrubbe, in klim Y-spl LAH
17,0 Sibbe Einde RA, rot. RA: afd
19,3 Valkenburg Beneden scherp LA RI Maastricht: Cauberg, DWV
21,8 Vilt 3e RA en direct LA (Meesweg)
22,9 Berg DWV: RA, afd
24,1 Geulhem Einde LA, DWV: Geulhemmerberg
25,3 Berg DWV, Rijksweg RA, afd
28,9 Maastricht Blijf op fietspad rechts, einde FP: VKL LA RI Bemelen, rot. RA RI centrum. 2x rot. RD, 2x VKL RD, langs tunnel, einde LA, OVW en RA, na 300m station: 31,8 km

Bron: Miel Vanstreels, Fietsvarianten
Hoogteprofiel Rondje Valkenburg
Tips, vragen of opmerkingen? Mail de webmaster! | Sitemap | Klik hier om de RSS-feed van WielrennenMaastricht.nl te openen (RSS-info) | Adverteren
| Disclaimer | ©2005-2017 Wielrennen Maastricht | Ontwerp: Didavizion Webdesign |