Klik hier om naar de startpagina van WielrennenMaastricht.nl te gaan
Home | Fietsroutes | Rondje Mergelland

rondje mergelland

Rondje Mergelland is een korte variant van de Mergellandroute: 72 km door het Mergel- en Heuvelland. Net als in de Mergellandroute wordt ook in deze mini-Mergellandroute veel geklommen en gedaald.

rondje mergelland op kaart


Klik hier voor een grotere versie van de kaart!

Limburgse hellingen in deze route:
KlimL (m)H (m)gem %max %
Heiweg / Mescherberg1640593,67
Rondelenstraat1340453,48
Wolfsberg1120343,012
Loorberg1620794,97
Camerig West / Vijlenerbos / Zevenwegen31001484,79
Wittemerweg Zuid / Wittemerberg880323,69
Eyserweg / Mingerdsberg2160924,28
Fromberg Oost1680684,010
Sibbergrubbe1810703,97
Cauberg850647,514
Geulhemmerberg970606,28
Afstand: 72 km
Karakter: heuvelachtig
Bewegwijzerd: Nee
Laatste controle: september 2014
Print hier: Rondje Mergelland
GPS: GPX | Google Earth | Google Maps

routebeschrijving rondje mergelland

0,0 Maastricht Rug naar NS-station LA. KR RA, VKL oversteken & LA. Volg FP
5,9 Oost-Maarland Volg FP
7,3 Eijsden Rot. RD, 4e LA, RI Mesch/Mariadorp/Luik, OVW, FP
10,3 (Mariadorp) Einde RA, brug & snelweg over
11,1 Withuis 1e LA RI Mesch/Mheer
11,9 Mesch KR LA, Heiweg/Mescherberg. DWV, driesprong RA RI Libeek
15,2 Libeek DWV, Rondelen
17,3 Mheer Einde RA, Mheerlintje af & Grensheuvel op, dan gev. afd
19,4 Noorbeek DWV, Wolfsberg. VRW over. DWV, afd Piemert
23,8 Slenaken DWV, Loorberg
26,1 Heijenrath DWV
27,3 Eperheide DWV, afd
28,9 Epen Na afd einde RA, DWV
31,4 Camerig DWV, Camerig west: restaurant LAH RI Vijlen. DWV
35,5 Vijlen Einde LA en 1e LA, RI Mechelen
36,6 Hilleshagen DWV
38,0 Mechelen TKR RA RI Wijlre
40,0 Partij DWV, let op: S-bocht! VKL RD RI Valkenburg
40,9 Wittem 1e RA RI Eys: Wittemerberg
43,1 Eys 1e KR LA RI Voerendaal/Ubachsberg, Mingersberg, DWV
45,3 Trintelen DWV. KR RD, na uitrijden dorp LA. 3e RA: Fromberg. RAH & voor picknickplaats LA. DWV, einde LA
53,1 Schoonbron Einde RA RI Valkenburg
53,8 Schin op Geul DWV
54,9 Oud-Valkenburg DWV
56,4 Valkenburg 1e LA RI Sibbe: Sibbergrubbe
57,8 Sibbe DWV, einde RA, rot. RA, afd Daalhemmerweg
60,1 Valkenburg Onderaan LA RI Berg en Terblijt/Maastricht: Cauberg. DWV
62,6 Vilt 3e RA & direct LA (Meesweg)
63,8 Berg 1e RA (Vogelzangweg), Brakkeberg af: gev. afd!
64,8 Geulhem Einde LA & LAH: Geulhemmerberg
65,9 Berg DWV, rot. RA, afd Rasberg
69,6 Maastricht Volg FP, VKL LA RI Bemelen, rot. RA RI centrum. 2x rot. RD, 2x VKL RD, langs tunnel op, einde LA, RA, OVW & direct RA, na 300m station: 72,4 km

door: Miel Vanstreels, Fietsvarianten Kijk op deze site voor een uitgebreide beschrijving, met veel foto's en wetenswaardigheden.

indicatie hoogteprofiel rondje mergelland

Fietsroute rondje mergelland hoogteprofiel
Tips, vragen of opmerkingen? Mail de webmaster! | Sitemap | Klik hier om de RSS-feed van WielrennenMaastricht.nl te openen (RSS-info) | Adverteren
| Disclaimer | ©2005-2017 Wielrennen Maastricht | Ontwerp: Didavizion Webdesign |