Klik hier om naar de startpagina van WielrennenMaastricht.nl te gaan
Home | Fietsroutes | Kleine Marmot

de kleine marmot

De Kleine Marmot, van de hand van Raymond Oostwegel, is een serie van 15 Zuid-Limburgse kuitenbijters binnen een afstand van minder dan 80 km. In totaal worden meer dan 1000 hoogtemeters overbrugd. TIP: maak er een zeer zware "Grote Marmot" van door de hele route nog eens in omgekeerde richting te rijden: je krijgt dan nog eens 15 extra klimmen voor de wielen, waarvan enkele pittige, zoals de Schoorweg, de Brakkeberg, de Keutenberg, de Piemert en de Wesch bij Noorbeek.

de kleine marmot op kaart


Klik hier voor een grotere versie van de kaart!

Limburgse hellingen in deze route:
KlimL (m)H (m)gem %max %
Moerslag630304,76
Rondelen1340453,48
Stallestraat660274,18
Bergenhuizen480439,012
Wolfsberg1120343,012
Loorberg1620794,97
Camerig West / Vijlenerbos / Zevenwegen31001484,79
Vijlenberg (deels)470296,217
Kruisberg Zuidwest/Botterweck710598,313
Eyserbosweg1110827,413
Dode Man1010777,613
Sibbergrubbe1810703,97
Cauberg850647,514
Geulhemmerberg970606,28
Sint Antoniusbank1470543,78
Afstand: 77 km
Karakter: heuvelachtig (15 klimmen)
Wegdek: Prima
Laatste controle: juni 2016
Bewegwijzerd: Nee
Print hier: Kleine Marmot
GPS: GPX | Google Earth | Google Maps

routebeschrijving kleine marmot

0,0 Maastricht Rug naar station RD, VKL LA (ventweg, later FP), volg FP (VKL telkens RD)
5,8 Oost-Maarland 1e RA (FP), 1e RA & 1e LA (Trichterweg)
8,1 Eijsden 1e LA, rot. RD (Groenstraat), na OVW FP op. Rot. RD, onder snelweg, na camping RA RI Libeek
12,6 Moerslag Moerslag, boven LA
13,4 Libeek DWV, Rondelen
15,6 Mheer Einde RA, na afd RA (vóór kapel): Stallestraat. KR LA RI Noorbeek, VRW RA, afd
18,1 Noorbeek 1e LA: Bergenhuizen
18,5 Bergenhuizen 2x RAH & DWV
20,6 Terlinden Einde RA en 1e RA (vóór kapel): na afd VRW LA RI Slenaken: Wolfsberg. KR RD RI Slenaken: (afd Piemert)
24,6 Slenaken DWV: Loorberg
26,9 Heijenrath DWV
28,1 Eperheide DWV: afd
29,6 Epen Einde RA, einde dorp LA RI Vijlen: Camerig, bij "Buitenlust" LA. DWV, na afd DWV klim
36,3 Vijlen Einde LA en Y-spl LA RI Mechelen
36,9 Hilleshagen DWV
38,8 Mechelen RA RI Maastricht, 1e RA RI Wahlwiller
39,8 Wahlwiller Rijksweg RD over, dan 1e RA, 1e LA, einde RA & einde LA: Kruisberg, KR LA, afd
43,0 Eys 2x KR LA & 1e RA: Eyserbosweg. Boven KR LA, afd, KR LA & RAH
46,7 Wijlre Na OVW LA, rechterbocht. Einde RA, 1e LA, in rechterbocht LA & in linkerbocht RD (negeer bord doodl.)
48,2 Stokhem Einde LA, dan RD: Dode Man, boven KR RA
49,5 Keutenberg Afd Keutenberg (gev. afd.!)
51,6 Schin op Geul Einde LA
52,6 Oud-Valkenburg DWV
54,2 Valkenburg 1e LA: Sibbergrubbe
55,6 Sibbe 1e RA (Torenweg), einde RA, Y-spl scherp terug LA & einde RA, afd Daalhemmerweg
58,2 Valkenburg Beneden LA: Cauberg, DWV
60,1 Vilt 3e RA en direct LA (Meesweg)
61,3 Berg 1e RA (Vogelzangweg), Brakkeberg af: gev. afd!
62,3 Geulhem Einde LA & LAH: Geulhemmerberg
63,6 Berg Boven 1e LA en weer LA, 5e RA (Dr. Goossensstraat), Rijksweg over en LA (FP), 1e RA en rot. RA
65,3 Terblijt DWV, einde RA, 1e LA, 1e RA. Afd, Y-spl RA (=FP), einde RA en KR LA: Sint Antoniusbank
70,2 Cadier & Keer Rot. RD (Pastoor Kikkenweg), 2e RA (bij restaurant “De Pastory”), afd, einde oversteken & RA (Rijksweg)
(Maastricht) Zodra mogelijk FP rechterzijde, 2e rot. LA (Kruisstraat), 2e LA over A2 & spoor. 1e RA, KR RD (Bloemenweg), einde RA, KR RD, na 300m station: 77 KM
Door: Raymond Oostwegel

indicatie hoogteprofiel kleine marmot

Fietsroute Kleine Marmotte hoogteprofiel
Tips, vragen of opmerkingen? Mail de webmaster! | Sitemap | Klik hier om de RSS-feed van WielrennenMaastricht.nl te openen (RSS-info) | Adverteren
| Disclaimer | ©2005-2017 Wielrennen Maastricht | Ontwerp: Didavizion Webdesign |